top of page

Dirbame ir bendradarbiaujame su verslo klientais. Siūlome įvairius elektrinio mobilumo ir su juo susijusius sprendimus

Susisiekite su mumis

NUOMA

Ilgalaikė ir trumpalaikė elektrinių transporto priemonių nuoma

DIDMENINĖ PREKYBA DALIMIS

Didmeninė prekyba elektrinių paspirtukų dalimis

REMONTAS

Remonto ir garantinio aptarnavimo paslaugos

E-TRANSPORTAS PRISTATYMAMS

Elektrinio transporto sprendimai pristatymo paslaugoms

ASKOLL

Askoll importuotojas Lietuvoje

ELEKTRINIS TRANSPORTAS PRISTATYMO PASLAUGOMS

Siūlome unikalius sprendimus siuntų ir maisto pristatymo įmonėms. Elektrinis transportas jau plačiai paplitęs Europoje. Ir taip yra ne vien tik dėl ekologinių priežasčių. Naudoti elektrinius motorolerius, dviračius ar paspirtukus pristatymo paslaugomos apsimoka. Transporto aptarnavimo ir nuvažiuotų kilometrų sąnaudos yra minimalios, miesto kamščiai tampa neaktualūs. Teritorijose, kuriose yra uždraustas motorinių transporto priemonių eismas, elektrinės transporto priemonės rieda nevaržomai ir be jokio triukšmo. Jeigu norite naudoti elektrinį transportą savo veikloje, Jums nebūtina jo įsigyti, galime pasiūlyti ir nuomos paslaugas.

Elektriniai motoroleriai maisto pristaty
Elektrinis transporta pristatymo paslaugom

ASKOLL IMPORTUOTOJAS LIETUVOJE

Esame oficialus Askoll elektrinių dviračių ir motorolerių importuotojas Lietuvoje. Askoll yra Italijoje veikianti elektrinių transporto priemonių gamintoja. Visos dalys yra gaminamos Italijoje, Askoll gamykloje. Produkcija atitinka aukščiausius ES kokybės standartus. Visiems modeliams yra suteikiama garantija. Susisiekite su mumis, jeigu norite prekiauti Askoll elektriniais dviračiais ir/ar motoroleriais. 

Askoll elektrinis motoroleris (scooter).
Askoll importuotojas Lietuvoje

NUOMA

Siūlome individualius sprendimus įmonėms ar organizacijoms ieškančioms elektrinių paspirtukų, elektrinių dviračių ar elektrinių motorolerių nuomai. Galime pasiūlyti trumpalaikius ir ilgalaikius nuomos pasiūlymus kartu įtraukiant ir priežiūros bei aptarnavimo paslaugas. 


Kelionėms į darbą. Pradžiuginkite savo įmonės darbuotojus ir išnuomokite jiems elektrinius paspirtukus visam vasaros sezonui. Tai puiki motyvacinė priemonė darbuotojams bei alternatyvi transporto priemonė padėsianti išvengti spūsčių mieste. 


Susisiekimui įmonės viduje. O galbūt jūsų įmonės teritorija yra didelė? Siūlome įdarbinti elektrinį transportą susisiekimui teritorijos viduje.


Šventėms ir renginiams. Siūlome nuomą šventėms ir renginiams. Tai ne tik pramoga, tačiau ir labai patogi susisiekimo priemonė didelėse teritorijose, kuriuose organizuojami renginiai.


Pažintiniai turai su gidais po Vilnių. Elektrinių paspirtukų nuoma turizmo tikslais. Dirbame su gidais ir turizmo agentūromis. Galime rekomenduoti puikius turus po Vilnių su elektriniais paspirtukais ar dviračiais.

Elektrinių_paspirtuku_nuoma_Vilniuje.JPG
Elektrinio transpoto nuoma

REMONTO PASLAUGOS

Atliekame elektrinių paspirtukų, elektrinių dviračių ir motorolerių remonto paslaugas bei garantinį aptarnavimą. Užtikriname greitas ir kokybiškas remonto paslaugas. Patys rūpinamės atsarginėmis dalimis ir jų tiekimu. 

Xiaomi M365 remontas - shift.lt.jpg
Elektrinių paspirtukų remonto paslaugo

DIDMENINĖ PREKYBA ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ DALIMIS

Užsiimame elektrinių paspirtukų atsarginių detalių didmenine prekyba. Tiekiame dalis remonto centrams ir nuomos verslams. Turime klientų visose Baltijos šalyse. Dalį dalių galite rasti mūsų elektroninėje parduotyvėje www.shift.lt

Elektriniu pasirtuku remontas - SHIFT.LT
Didmeninė preyba elektrinių paspirtukų dalimis

NORĖTUMĖTE BENDRADARBIAUTI?

Susisiekite su mumis

+370 695 85869

info@shift.lt

UAB Homero

Į.k. 304936081

PVM kodas: LT100012247512

Kalvarijų g. 77, LT-09318 Vilnius

A.S. LT584010051004526730

Luminor Bank AS

Kontaktai verslui
bottom of page